Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) PENZION PRELÁT

Země:Česká republika
Destinace:Jižní Čechy
Lokalita:ČESKÝ KRUMLOV
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:810
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Krajina tohoto regionu není poznamenána působením velkých průmyslových podniků, důkazem čehož je množství chráněných území. Zdejší kraj je vyhledávaným turistickým cílem nejen pro své přírodní krásy, ale též pro ... více infomnožství historických památek a dobré podmínky pro cyklistiku a vodní sporty. Dnes je tato oblast nejen krajem rybníků (nalézá se zde nejvíce vodních ploch z celé republiky), lesů a rašelinišť.
Vyniká také velkým bohatstvím historických památek - hradů, zámků, klášterů a starobylých měst, která jsou většinou spojena s působením šlechtických rodů Vítkovců a Rožmberků. Jméno slavného rodu "Pánů z Růže" nese i největší rybník u nás - Rožmberk. Příznivcům historie se v tomto kraji nabízí celá řada atraktivních míst a ucelených městských památkových rezervací. Do Jižních Čech spadá ze značné části chráněné přírodní území Šumava s jádrem tvořícím národní park, dále CHKO a biosférická rezervace UNESCO Třeboňsko, CHKO Blanský les a Přírodní park Novohradské hory. Pravou perlou je starobylý Český Krumlov, který je po Praze druhým nejzachovalejším historickým městským celkem v Čechách a jehož kulturní a historická hodnota byla oceněna zápisem do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Do toho seznamu patří také jihočeská vesnice Holašovice, kde se kolem rozlehlé návsi dochoval soubor statků ve stylu selského baroka. Nelze opomenout ani metropoli jižní Čech - České Budějovice, které zaujmou svým nebývale rozlehlým náměstím a výstavními domy. Také husitský Tábor, město rekordů Pelhřimov či Písek s nejstarším českým kamenným mostem patří k zajímavým jihočeským místům, stejně jako lázeňské město Třeboň. Z hradů a zámků se největší oblibě návštěvníků těší novogotická Hluboká nad Vltavou, pohádkový vodní zámek Červená Lhota, prastarý hrad Zvíkov, zámek Rožmberk nad Vltavou… nabídka výletů je opravdu široká. Jižní Čechy jsou také ideálním místem pro milovníky cykloturistiky a vodáky.

Informace o zájezdu

Poloha:penzion se nachází v klidné části Českého Krumlova nad řekou Vltavou. Historická budova penzionu byla před několika lety nově zrekonstruována, uchovala si však svůj původní ráz a její kouzelnou atmosféru podtrhuje výhled na historické centrum města, kam lze dojít příjemnou pětiminutovou procházkou podél řeky.
Vybavení:snídárna, monitorované parkoviště. Některé pokoje v přízemí jsou bezbariérové.
Koupání:plavecký bazén a sportovní centrum Český Krumlov (cca 550 m).
Cena zahrnuje:Ubytování:
1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, WiFi internet.
2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, WiFi internet, balkon, výhled na řeku.
3 a 4-lůžkový apartmán, hygienické zařízení, WiFi internet.
Stravování:
snídaně formou švédského stolu.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Parkování na monitorovaném parkoviště u penzionu ZDARMA.
1 dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA (se snídaní).
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 1 noc.
Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Nekuřácký penzion.
Možný pobyt se psy.

Výběr ubytovací kapacity PENZION PRELÁT

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1200 Kč Vybrat
2+0 LM 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 810 Kč Vybrat
2+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj s balkonem a výhledem na řeku 1100 Kč Vybrat
3+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní apartmá 2410 Kč Vybrat
4+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní apartmá 3060 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Penzion Prelát

Fotogalerie

PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)PENZION PRELÁT (Česká republika - ČESKÝ KRUMLOV)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: