Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Pension JASNA

Země:Chorvatsko
Destinace:Omiš
Lokalita:Střední Dalmácie - DUČE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:7 960
 
výběr typu pokojů

Informace o místě

Dalmácie:není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje pohoří ... více infoVelebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Duče:
je předměstím známého letoviska Omiš a nachází se při magistrále spojující Split s Makarskou, cca 20 km jižně od Splitu a přibližně 4 km severně od centra Omiše. Jedná se spíše o klidnější letovisko, rušnější život nabízí přilehlé město Omiš, které je s Duče spojeno pobřežní promenádou a místní autobusovou dopravou. V Duče i Omiši najdeme stylové kavárny, restaurace, cukrárny i obchody. Duče je oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi, protože nabízí krásné písčité a oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které kontrastují s vysokým skalním pohořím. Letovisko je také ideální jako výchozí místo pro výlety do Splitu, lodní výlety kaňonem řeky Cetiny či rafting na této řece. Kaňon řeky vede do srdce známého turistického centra Radmanove Mlinice a k vodopádům řek Mala a Velika Gubavice.

Informace o zájezdu

Poloha:Penison Jasna se nachází cca 50 m od písečné pláže a cca 2,5 km. Pension má parkoviště a Wi-Fi internet.
Vybavení:2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízením, SAT TV a balkonem
Možnost dokoupení klimatizace za cca 5 Eur/den.
Koupání:Pension je od moře oddělen silnicí. Pláže jsou písčité, velmi vhodné pro rodiny s dětmi.
Sport:Vodní sporty, rafting.
Služby:Ubytování s polopenzí, snídaně rozšířená kontinentální přímo v pensionu, večeře výběr z menu jsou podávány v blízké restauraci.
Tipy na výlety:Vodopády řeky Krky, Kornati, Šibenik, Primošten, Split, výlet po řece Cetině.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 8% do 31.12., 6% do 31.1.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.
dítě do 4 let bez nároku na služby ZDARMA
pes - cca 5 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Pension JASNA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 8 polopenze Vlastní privatní pokoj, hygienické zařízení 10250 Kč Vybrat
2+0 8 polopenze Vlastní privatní pokoj, hygienické zařízení 7960 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní privatní pokoj, hygienické zařízení 7960 Kč Vybrat


Fotogalerie

Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)Pension JASNA (Chorvatsko - Střední Dalmácie - DUČE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: