Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) VILA KAMILA

Země:Slovensko
Destinace:Malá Fatra
Lokalita:TERCHOVÁ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 410
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Malá Fatra: masiv se nachází na severozápadě Slovenska a začíná jím od západu skupina čtyř nejznámějších slovenských horských útvarů - Malá Fatra, Velká Fatra, Nízké Tatry, Vysoké Tatry. Nejvyšším vrcholem Malé Fatry, která byla vyhlášena národním parkem, je Velký Kriváň (1.709 m n. m.). Správa národního parku sídlí v obci ... více infoVarín, která je také známá nedalekým rekreačním lyžařským střediskem Pod Jedľovinou. Malá Fatra, to je řada kaňonů, soutěsek, propastí, hřebenů, krasových útvarů, vodních pramenů, vodopádů a průzračně čistých potoků. Členitý terén poskytuje bohaté možnosti turistických výletů nejen na vrcholy, které nabízejí překrásné výhledy a unikátní přírodní scenérie. Zajímavé jsou také skalní masivy - Tiešňavy se Zbojnickým chodníkem a Jánošíkové diery (kaňon s překrásnými vodopády, nad kterými se tyčí mohutné skály). Řadu vhodných tras zde najdou i příznivci cykloturistiky. Blízkost řek Oravy a Váhu nabízí možnost splavování po vorech i sportovní rafting. Asi nejlepším výchozím bodem pro cesty na Malou Fatru je Terchová - rodiště legendárního zbojníka Juraje Jánošíka. Terchová je v domácím i mezinárodním měřítku známá jako významné centrum lidových tradic a folklóru. Každoročně na přelomu července a srpna se v této rázovité obci uskutečňuje populární mezinárodní folklórní festival Jánošíkovy dny. Nad obcí Terchová se nachází jedno z nejhezčích lyžařských středisek na Slovensku, považované za největší centrum turistiky, lyžování a rekreace na Malé Fatře - Vrátná dolina. Ve Vrátné (630 - 1.550 m n. m.) se lyžuje ve třech areálech, kde si najdou své terény začátečníci i zkušení lyžaři. Dlouhou tradici zde má také běžecké lyžování. Oblíbeným lyžařským střediskem jsou také Martinské hole, které se nachází přímo nad městem Martin.

Informace o zájezdu

Poloha:útulný penzion zařízený v rustikálním stylu se nachází na okraji obce Terchová , která je východiskem do oblíbeného lyžařského a turistického střediska Vrátna dolina.
Vybavení:jídelna s krbem, společenská místnost s TV, rádiem a piánem, dětský koutek, nově vybudované wellness (vířivka, sauna, odpočinková lehátka). Vila je oplocená a v areálu je ohniště s posezením, pískoviště, houpačky a prolézačky pro děti, parkoviště.
Koupání:relax centrum Terchová (krytý bazén, whirlpool, sauny) 700 m, krytý bazén v Žilině - 25 km, termální koupaliště v Rajeckých Teplicích - 37 km, v Rajci - 43 km, termální koupaliště v Bešeňové - 60 km.
Sport:Lyžování:
lyžařské středisko Vrátna Free Time Zone (3 km) nabízí 15 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy, 18 lyžařských tratí s umělým zasněžováním, snowboardový park, dětský park, noční lyžování, běžecké tratě a sáňkování. Menší vlek asi 1 km od zařízení.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2 a 4 -lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, hygienické zařízení, TV, chladnička, rychlovarná konvice + šálky.
Stravování:
polopenze.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do wellness ZDARMA.
Děti do 2,99 let ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Nekuřácké zařízení.
Poznámka:Minimální délka pobytu 3 noci.
Silvestrovský pobyt zahrnuje slavnostní příplatek.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Nekuřácké zařízení.

Výběr ubytovací kapacity VILA KAMILA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2410 Kč Vybrat
2+1 LM 4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2410 Kč Vybrat
4+0 LM 4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2410 Kč Vybrat
4+1 LM 4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2410 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Vila Kamila

Fotogalerie

VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)VILA KAMILA (Slovensko - TERCHOVÁ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: